ΛΙΣΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Κ. ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 3 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ. ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 4 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 5 ΑΡΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 6 ΑΡΓΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 7 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 8 ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 9 ΓΙΑΡΕΝΤΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ Ι. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 10 ΔΗΓΚΑΣ ΑΓΙΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 ΔΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 12 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΛΕΙΩ Ε. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 13 ΖΕΡΒΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Χ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 14 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Κ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 15 ΖΟΡΜΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Θ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 16 ΖΩΓΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 17 ΚΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Η. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 18 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 19 ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 20 ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΕΛΙΝΑ) Δ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 21 ΚΙΣΚΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Χ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 22 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 23 ΚΟΡΩΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 24 ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ (ΕΛΕΑΝΝΑ) Κ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 25 ΚΟΥΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 26 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Μ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ Δ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Χ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 29 ΚΩΣΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 30 ΛΕΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 31 ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Μ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 32 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 33 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ι. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 34 ΜΑΣΣΙΝΑ ΖΩΗ Α. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ - ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 35 ΜΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Χ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 36 ΜΑΤΣΟΥΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ν. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 37 ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 38 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 39 ΜΥΓΔΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 40 ΝΕΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 41 ΞΙΦΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Μ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 42 ΞΙΦΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ και ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 43 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 44 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ και ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 45 ΠΑΠΑΛΑΪΟΣ ΗΛΙΑΣ Κ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ και ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 46 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 47 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ Α. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 48 ΠΕΤΟΥΜΕΝΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ Μ. ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 49 ΠΡΑΣΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Ν. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 50 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 51 ΣΕΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 52 ΣΕΡΜΠΕΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 53 ΣΙΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 54 ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ι. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 55 ΣΙΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 56 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ. ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 57 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΝΙΚΗΤΑΣ Δ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 58 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 59 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Δ. ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 60 ΤΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 61 ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 62 ΤΡΑΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Γ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 63 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΑΘΗ-ΜΑΡΙΑ Λ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 64 ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Δ. ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 65 ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Μ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 66 ΥΔΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 67 ΦΑΣΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 68 ΦΩΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Ι. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 69 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Ν. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 70 ΧΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 71 ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Λ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 72 ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1 ΑΚΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Α. ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2 ΑΡΒΑΝΙΤΟΖΗΣΗ ΑΘΗΝΑ Β. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3 ΓΑΓΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ Γ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 5 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Δ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7 ΚΑΒΑΛΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 8 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ Κ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 9 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10 ΛΑΒΑΣΑ ΣΟΦΙΑ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11 ΜΑΚΕΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12 ΜΑΝΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ Π. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 13 ΜΕΣΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Ν. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14 ΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ν. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 15 ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Κ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 16 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Η. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 17 ΠΕΡΤΖΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Π. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 18 ΠΟΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ι. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 19 ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 20 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Η. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 21 ΤΕΡΛΕΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 22 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Ι. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 23 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Θ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 24 ΨΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 1 ΚΕΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2 ΚΟΚΚΟΛΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 3 ΠΑΠΑΔΑΜ ΓΛΥΚΕΡΙΑ Ι. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 4 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 5 ΡΕΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Π. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 6 ΣΒΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 7 ΣΙΑΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 8 ΤΟΧΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Π. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 9 ΤΣΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Χ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 10 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Θ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 11 ΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ 1 ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Μ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ 2 ΜΗΤΣΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ι. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ 3 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Ι. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ 4 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ 5 ΧΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Μ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1 ΚΑΡΑΔΡΑΚΟΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ι. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Ν. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4 ΤΟΥΛΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Δ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 5 ΤΣΙΑΜΠΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Β. ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1 ΑΓΝΑΝΤΟΥ ΒΑΪΑ Δ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2 ΝΤΑΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3 ΝΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΚΟΣ Γ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Θ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ Γ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6 ΤΕΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 1 ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΜΑΡΘΑ Θ. ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2 ΜΑΡΚΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Μ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 3 ΠΑΛΗΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 4 ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 5 ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 6 ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 7 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ι. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ και ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 8 ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9 ΤΖΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2 ΚΑΠΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 3 ΝΤΟΒΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ Ε. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 4 ΧΑΛΕΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 5 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 1 ΚΑΚΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 3 ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ. ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 4 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ. ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 5 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ Α. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 6 ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ 1 ΒΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ι. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ 2 ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΑΙΣΑΡ Φ. ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ 3 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ 4 ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΙΛΙΑΝΑ Ι. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ 5 ΤΣΙΓΚΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ 6 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ν. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Χ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Ι. ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 3 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 1 ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε. ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 2 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε. ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 3 ΓΟΛΟΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 4 ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 5 ΤΡΙΑΜΑΤΑΚΗ ΧΑΡΑ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 6 ΧΩΡΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Δ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 1 ΚΟΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ν. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 2 ΛΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ- ΓΕΩΡΓΙΑ Σ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 3 ΜΠΡΟΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ν. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 4 ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Γ. ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ 5 ΧΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ και ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 1 ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 2 ΘΩΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Θ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 3 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 4 ΜΗΤΡΟΒΓΕΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Κ. ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 5 ΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 7 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 8 ΣΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Θ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2 ΚΑΛΤΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ Σ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 3 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Θ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1 ΖΑΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Θ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 2 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 3 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 1 ΓΛΥΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Ι. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 2 ΔΗΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ, ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ και ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 3 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 4 ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ν. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 5 ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Μ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ 1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΑΙΔΕΜΕΝΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ 2 ΧΑΪΝΑ ΑΘΗΝΑ Σ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ 3 ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Θ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 1 ΑΝΕΒΛΑΒΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ Α. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΖΑΙΟΣ Γ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 3 ΧΕΡΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΛΑΓΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ. 1 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΛΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ. 2 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ Δ. 3 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ. 4 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΜΠΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ. 5 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ. 6 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΣΕΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ. 7 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ. 8 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ Β. 1 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Κ. 2 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ. 3 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΜΠΟΥΓΑΔΕΛΛΗΣ ΧΑΡΡΥ Κ. 4 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΝΤΟΡΙΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ. 5 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΞΥΝΟΜΗΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. 6 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ Α. 7 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΠΑΤΣΑΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ. 8 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΜΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΜΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΒΑΛΑΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) Α. 1 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Δ. 2 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν. 3 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Σ. 4 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Π. 5 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ. 6 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι. 7 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΜΠΑΓΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ Κ. 8 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ι. 1 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΚΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν. 2 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ν. 3 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η. 4 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΣΕΛΙΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ. 5 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κ. 6 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Κ. 7 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α. 8 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ Α. 1 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β. 2 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
3 ΓΕΩΡΓΟΥΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ Γ. 3 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
4 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ. 4 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
5 ΗΛΙΟΔΡΟΜΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε. 5 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
6 ΚΑΚΑΡΔΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Χ. 6 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α. 7 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
8 ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ. 8 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Ν. 1 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε. 2 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ. 3 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ι. 4 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΠΑΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ι. 5 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΣΚΟΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Ι. 6 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π. 7 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΦΥΤΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Η. 8 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. 1 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
2 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν. 2 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Κ. 3 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
4 ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ. 4 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
5 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ. 5 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
6 ΞΕΝΙΟΣ ΖΑΝΝΗΣ Σ. 6 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ν. 7 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
8 ΤΖΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ Η. 8 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΒΕΝΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π. 1 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. 2 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. 3 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. 4 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ,ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΜΙΧΑΛΕΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε. 5 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ. 6 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΠΡΑΤΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. 7 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΣΗΜΙΝΑ Β. 8 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν. 1 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΒΟΣΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ. 2 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Χ. 3 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Δ. 4 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΚΟΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ Κ. 5 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Δ. 6 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α. 7 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΨΥΧΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Μ. 8 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ Β. 1 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
2 ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΑΝΝΑ Θ. 2 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
3 ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Η. 3 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
4 ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α. 4 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
5 ΛΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ. 5 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
6 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν. 6 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
7 ΤΣΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ. 7 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
8 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. 8 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ,ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ Ν. 1 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΡΗΣ ΝΟΕΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ. 2 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
3 ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π. 3 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
4 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Ε. 4 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
5 ΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ. 5 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ., ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ. 6 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
7 ΤΣΑΚΩΝΑ ΜΑΡΙΑ Χ. 7 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
8 ΤΣΟΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Γ. 8 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΒΛΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ. 1 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Ι. 2 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
3 ΜΠΑΖΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. 3 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
4 ΜΠΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ Α. 4 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Ε. 5 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
6 ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Χ. 6 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
7 ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. 7 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
8 ΤΖΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α. 8 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α. 1 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
2 ΚΑΛΕΝΔΕΡΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ Κ. 2 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
3 ΛΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ. 3 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
4 ΜΠΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Χ. 4 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π. 5 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
6 ΠΕΦΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ. 6 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
7 ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Σ. 7 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
8 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΡΗΣ Ι. 8 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. 1 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΘΡΑΨΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ. 2 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ.,ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α. 3 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Χ. 4 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν. 5 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ. 6 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΘΗΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΛΙΛΗ) Ν. 1 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ
2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. 2 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ Β. 3 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΓΡΑΜΜΕΝΑΝΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Θ. 4 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
5 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Κ. 5 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
6 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α. 6 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ. 7 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΛΥΡΟΥΔΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Μ. 8 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
9 ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. 9 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
10 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν. 10 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ