ΛΙΣΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΛΑΓΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ. 1 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΛΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ. 2 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ Δ. 3 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ. 4 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΜΠΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ. 5 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ. 6 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΣΕΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ. 7 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ. 8 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ Β. 1 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Κ. 2 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ. 3 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΜΠΟΥΓΑΔΕΛΛΗΣ ΧΑΡΡΥ Κ. 4 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΝΤΟΡΙΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ. 5 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΞΥΝΟΜΗΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. 6 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ Α. 7 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΠΑΤΣΑΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ. 8 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΜΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΜΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΒΑΛΑΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) Α. 1 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Δ. 2 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν. 3 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Σ. 4 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Π. 5 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ. 6 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι. 7 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΜΠΑΓΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ Κ. 8 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ι. 1 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΚΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν. 2 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ν. 3 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η. 4 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΣΕΛΙΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ. 5 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κ. 6 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Κ. 7 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α. 8 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ Α. 1 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β. 2 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
3 ΓΕΩΡΓΟΥΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ Γ. 3 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
4 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ. 4 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
5 ΗΛΙΟΔΡΟΜΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε. 5 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
6 ΚΑΚΑΡΔΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Χ. 6 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α. 7 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
8 ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ. 8 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Ν. 1 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε. 2 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ. 3 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ι. 4 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΠΑΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ι. 5 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΣΚΟΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Ι. 6 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π. 7 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΦΥΤΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Η. 8 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. 1 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
2 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν. 2 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Κ. 3 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
4 ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ. 4 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
5 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ. 5 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
6 ΞΕΝΙΟΣ ΖΑΝΝΗΣ Σ. 6 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ν. 7 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
8 ΤΖΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ Η. 8 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΒΕΝΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π. 1 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. 2 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. 3 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. 4 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ,ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΜΙΧΑΛΕΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε. 5 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ. 6 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΠΡΑΤΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. 7 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΣΗΜΙΝΑ Β. 8 ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν. 1 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΒΟΣΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ. 2 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Χ. 3 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Δ. 4 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΚΟΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ Κ. 5 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Δ. 6 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α. 7 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΨΥΧΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Μ. 8 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ Β. 1 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
2 ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΑΝΝΑ Θ. 2 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
3 ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Η. 3 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
4 ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α. 4 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
5 ΛΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ. 5 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
6 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν. 6 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
7 ΤΣΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ. 7 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
8 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. 8 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ,ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ Ν. 1 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΡΗΣ ΝΟΕΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ. 2 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
3 ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π. 3 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
4 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Ε. 4 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
5 ΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ. 5 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ., ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ. 6 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
7 ΤΣΑΚΩΝΑ ΜΑΡΙΑ Χ. 7 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
8 ΤΣΟΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Γ. 8 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΒΛΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ. 1 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Ι. 2 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
3 ΜΠΑΖΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. 3 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
4 ΜΠΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ Α. 4 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Ε. 5 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
6 ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Χ. 6 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
7 ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. 7 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
8 ΤΖΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α. 8 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α. 1 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
2 ΚΑΛΕΝΔΕΡΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ Κ. 2 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
3 ΛΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ. 3 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
4 ΜΠΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Χ. 4 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π. 5 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
6 ΠΕΦΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ. 6 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
7 ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Σ. 7 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
8 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΡΗΣ Ι. 8 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. 1 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΘΡΑΨΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ. 2 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ.,ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α. 3 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Χ. 4 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν. 5 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ. 6 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ
wdt_ID ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ
1 ΑΘΗΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΛΙΛΗ) Ν. 1 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ
2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. 2 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ Β. 3 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΓΡΑΜΜΕΝΑΝΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Θ. 4 ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
5 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Κ. 5 ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧAΝΙΚΟΣ
6 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α. 6 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ. 7 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΛΥΡΟΥΔΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Μ. 8 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
9 ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. 9 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
10 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν. 10 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ